Veteranendames succesvol op de NKIR

Geplaatst op 28-01-2019  -  Categorie: Publiek nieuws

Drie van onze veteranendames werden Nederlands kampioen op de nationale kampioenenschappen indoorroeien (NKIR) op de Concept 2 ergometers die in Amsterdam op 8 december werden gehouden. De prestatie van Marijke van den Berg was van de buitencategorie. In de veteranenklasse K (90/94 jaar) vestigde zij een wereldrecord met een tijd van 12.25 minuten over 2 km! De laatste 500 mtr gingen in 2.58 minuten. Marijke droeg haar prestatie op aan haar echtgenoot Han die in 1948 als roeier in de 4- deelnam aan de Olympische spelen van Londen en haar drie jaar geleden is ontvallen.

Carin van Bunningen kwam uit in de veteranen D-klasse en verbeterde haar Nederlandse record met een tijd van 7.42 minuten. Annemarie Goede kwam uit in de lichte klasse C en scoorde een hele goede tijd van 7.46. Alle drie de dames waren natuurlijk zeer tevreden over hun prestatie maar zij hadden het gevoel wel iets harder te hebben gekund. Dat is een goede motivatie voor volgend jaar. Kijkend naar de tijden zijn ook andere leden van onze vereniging in staat om in hun klasse goed in het deelnemersveld mee te komen. Wellicht het proberen waard.

 

 

Inloggen


Wachtwoord en/of gebruikersnaam vergeten?

Activiteiten

MRT
27
Coachcursus

Roei-activiteiten | 19:30 - 22:30 | Societeit

coachcursus door Stichting Roeicoach aan 10 van onze leden

APR
6
Clinic Coastal Rowing

Roei-activiteiten | 13:00 - 16:30 | Spiegelwaal - RV de Waal

Clinic coastal rowing Door Phocas en coastal rowing van de KNRB wordt een clinic coastal rowi...

APR
12
Buurt Bingo

Overige activiteiten | café Waalzicht

De buurtvereniging ''Oosterhoutse Dijk'' houdt een buurtbingo. Ook alle leden van RV de Waal zijn...

MEI
11
Toertocht 'de Ronde Hoep''

Roei-activiteiten | 08:00 - 20:00 | Amsterdam

Op zaterdag 11 mei a.s organiseren we, in samenwerking met roeivereniging Willem 3 te Amsterdam, ...