Overzicht gereserveerde boten per dag

   zaterdag   Type

Vanaf tot Soort Type Naam Reden
Totaal: 41
08:30 10:15 Vanillius Vlavius 8+ Laan, Rick van der
08:30 09:30 (Ondine) Rob Mesdag 1x Genabeek, Arnout van
08:30 09:30 Ergometer 04 - PM5 Ergometer Boerhout, Sjoerd
08:30 10:15 Coxbox 1 Coxboxen Laan, Rick van der
08:45 10:30 (Ondine) Quo Vadis C4 Vlijmen, Theo van
08:45 10:30 (Ondine) Kapitein Rob 2x Agelink, Sietske
08:45 10:30 (Ondine) Lago Mio 2x Goede, Annemarie
08:45 10:15 Jupiter 4+ / 4x+ Vlijmen, Theo van
09:00 10:30 (Ondine) Frisia C2/C3 Dijk, Dennis van
09:00 10:30 (Ondine) Nero C4 Zoest, Michiel van
09:00 10:30 (Ondine) Pluto 4+ / 4x+ Engeland, Lidia van
09:15 10:00 Ergometer 05 - PM4 Ergometer Zoest, Michiel van
09:15 10:30 Lux 1x Scholten, Carolien
09:15 10:30 Rex 1x Scholten, Carolien
09:15 10:30 (Ondine) Collis C2/C3 Eupen, Anne van
09:15 11:00 (Ondine) Temeraire 4+ / 4x+ Laurent, Harry
09:15 10:00 Ergometer 06 - PM5 Ergometer Zoest, Michiel van
09:15 10:00 Ergometer 07 - PM2 Ergometer Zoest, Michiel van
09:15 10:00 Ergometer 08 - PM2 Ergometer Zoest, Michiel van
09:15 10:00 Ergometer 03 - PM4 Ergometer Zoest, Michiel van
09:30 11:00 (Ondine) Optio 4+ / 4x+ Weeda, Gerda
09:30 11:00 (Ondine) Rob Mesdag 1x Agelink, Sietske
09:30 10:15 Ergometer 01 - PM3 Ergometer Weeda, Gerda
09:30 10:15 Ergometer 02 - PM2 Ergometer Weeda, Gerda
09:45 11:00 (Ondine) Kalfje 1x Broeder, Bas
10:00 11:30 (Ondine) Rattus 2x Weeda, Gerda
10:15 11:45 (Ondine) Perseus C2/C3 Mulder, Caroline
10:30 12:00 (Ondine) Collis C2/C3 Schouten, Mathieu
10:30 12:00 (Ondine) Nero C4 Dibbits, Ineke
11:00 12:30 (Ondine) Willem Schierbeek C2/C3 Siebenheller, Christel
11:00 12:30 (Ondine) Pluto 4+ / 4x+ Lochmann van Bennekom, Ingrid
11:00 12:30 (Ondine) Lago Mio 2x Grotenhuijs, Brechtje
11:00 12:30 (Ondine) Rob Mesdag 1x Bos, Ariejan
11:15 13:00 (Ondine) Frisia C2/C3 Bosch, Wolter
11:45 13:00 (Ondine) Perseus C2/C3 Suijlen, Matthijs
13:00 15:00 (Ondine) Frisia C2/C3 flex roeien
13:00 15:00 (Ondine) Perseus C2/C3 flex roeien
13:00 15:00 (Ondine) Venus C4 flex roeien
13:00 15:00 (Ondine) Keesje de Duivel C4 flex roeien
14:00 15:30 (Ondine) Stämpfli zwart 1x Bunningen, Carin van
15:00 16:00 (Ondine) Rob Mesdag 1x Megen, Hans van