Breaking news - College B&W gaat akkoord met de realisatie huisvesting RV De Waal

Geplaatst op 26-05-2021  -  Categorie: Publiek nieuws

champagneVan een trotse en opgeluchte voorzitter!


Aan onze leden, dames en heren liefhebbers van de roeisport,

Op 26 april 2021 ging de ledenvergadering akkoord met het nieuwe huisvestingsplan van RV De Waal en de daarbij behorende financiering. Alle aanwezige 72 leden stemden voor met maar één stemonthouding.

Vandaag, 25 mei 2021, heeft het College van Burgemeester en Wethouders van Nijmegen het besluit genomen de realisering van deze huisvestingsplannen in een overeenkomst te bekrachtigen. Zie hierbij de publicatie die de gemeente op 25 mei heeft uitgedaan.

Deze mijlpaal is tot stand gekomen met vereende krachten met als speerpunt de commissie huisvesting bestaande uit Henk Postema, Ben Janssen (vice voorzitter) en Ben Diepenmaat. Met tomeloze energie is de uitwerking zodanig geconcretiseerd dat de plannen en de businesscase een hoge waardering kreeg van Stichting Waarborgfonds Sport.

Dit besluit geeft ons de mogelijkheid de watertoegang van onze boten aanzienlijk te verbeteren door een drijvende loods waar de zware boten in zullen worden opgeslagen. Voor de concrete invulling verwijzen wij naar de stukken van de ledenvergadering. Wij komen natuurlijk met een bredere uitleg over de concrete uitvoering van de plannen.

Alles voor RV De Waal,

Cor Scheffers - voorzitter

 

 

 

Inloggen


Wachtwoord en/of gebruikersnaam vergeten?

Activiteiten

JUN
20
24 uur van de Rotte (marathon)

Roei-activiteiten | Rotterdam

Een marathon in Rotterdam waar je in 24 uur zoveel mogelijk kilometers maakt, maar minstens 60. D...

JUN
21
Markregatta (Tijdrace)

Roei-activiteiten | Breda

Tijdrace over 5km op de Mark bij Breda met staande start (per 2 tal boten) Ook geschikt voor be...

JUN
22
Noord-Holland Tocht (marathon)

Roei-activiteiten | Alkmaar

Een marathon van 70 km door Noordholland. De marathon kan worden geroeid als prestatietocht en es...

JUN
27
Zomeravond borrel & spel

Overige activiteiten | 19:30 | Clubhuis Rv de Waal

De activiteitencommissie organiseert iedere laatste vrijdag van de maand een borrelavond. De kome...