COVID versoepelingen vanaf 19 mei

Geplaatst op 18-05-2021  -  Categorie: Covid-19 openbaar

Vanaf 19 mei zijn er weer een aantal versoepelingen, waaronder verruiming van de groepsgrootte voor samen sporten, waar we erg blij mee zijn. Gezien ons overleg met de gemeente over roeien op een onderlinge afstand van iets minder van 1.50 meter is het nu mogelijk om alle boottypen weer vrij te geven om in te roeien. Voor gestuurde boten geldt hierbij wel dat de stuur een mondkapje draagt.

Het terras mag weer open voor maximaal 50 personen op onderlinge afstand van 1.5 meter. Met het openen van het terras gaan de bardiensten voor de zaterdagochtend en zondagochtend (tenzij het plenst van de regen) weer gedraaid worden. Na bijna een jaar geen bardiensten staat iedereen ongetwijfeld te springen om deze sociale functie weer een keer op zich te nemen.

Trainen binnen accommodaties is toegestaan met een maximum van 30 personen per zelfstandige ruimte en met 1,5 meter afstand. Daarmee gaat de ergometerruimte weer geopend worden. Er mag in groepen van maximaal 2 personen (exclusief instructeur) gesport worden.

En verder blijft de sociëteit nog gesloten (m.u.v. degene die bardienst heeft) en zijn de kleedkamers alleen beschikbaar voor noodgevallen en veiligheidsoverweging. Toiletten en veiligheidsvoorzieningen zijn open.

Dus kort samengevat:

  • Er kan weer geroeid worden in alle boottypen
  • Stuurtjes dragen een mondkapje
  • Het terras gaat weer open
  • Op zaterdag en zondagochtend weer bardiensten
  • Bij slecht weer geen bardienst. (Sociëteit en vergaderzaal mogen nl. niet gebruikt worden)
  • De indoorruimte is weer open
  • Trainen in de indoorruimte met maximaal 10 personen
  • Sociëteit en vergaderzaal nog gesloten
  • WC's binnen mogen gebruikt worden
  • Kleedkamers zijn alleen voor noodgevallen toegankelijk

 Het aangepaste coronaprotocol staat op de site en is ook via deze link te vinden.

Namens het bestuur

Carin van Bunningen en Filip Borgesius

 

 

Inloggen


Wachtwoord en/of gebruikersnaam vergeten?

Activiteiten

JUL
5
Ten doop brengen van onze 2 nieuwe boten

Roei-activiteiten | 16:30 - 17:00 | boothuis

Het is zover! Al eerder aangekondigd, twee nieuwe boten. Op 5 juli gaan we ze dopen en dan liggen...

JUL
12
FLEXROEIEN inschrijven voor ROEIERS

Roei-activiteiten | 12:45 - 15:00 | Verzamelen bij clubhuis

Flexroeien is een leuke manier om elkaar te leren kennen en in verschillende samenstellingen te r...

JUL
13
IJsselmonde Tocht (marathon)

Roei-activiteiten | Rotterdam

Deze prestatietocht rondom Rotterdam is 62 km lang. Let op: alleen stuurlieden met aantelkening s...

JUL
13
Skiff cursus 1a (INSCHRIJVING)

Roei-activiteiten

Roei je ongeveer een jaar, wil je graag skiffen 1a leren en heb je je nog niet aangemeld, dan kan...