Vanaf 3 maart 2021 is het voor volwassenen t/m 26 jaar toegestaan te roeien in meerpersoonsboten. Bij RV de Waal geldt dit (buiten de jeugd) voor 12 gelukkigen. Voor hen zal het botenboek weer open worden gesteld en geldt geen 1,5 meter regel tijdens het roeien.
Voor iedereen vanaf 27 jaar geldt dit helaas nog niet. Zij mogen alleen roeien in éénpersoonsboten. Dit tenzij de afstand tussen de roeiplekken 1,5 meter of meer is.
Om toch enige mogelijkheden te bieden gaan we hierin andere verenigingen volgen en is met 2 personen roeien in de C3 en met 2 personen en een stuur in een C4 toegestaan. De hiervoor beschikbare boten zullen worden vrijgegeven in het botenboek.
Aandachtspunt is het tillen van de boot. Hiervoor zijn echt meer personen nodig. Spreek dus bijvoorbeeld met 2 ploegen van 3 tegelijk af en til samen de 2 boten er in of spreek met skiffeurs af dat ze meetillen. Wanneer bij het tillen de onderlinge afstand van 1,5 meter niet te handhaven is, is het dragen van een mondkapje verplicht.
Namens het bestuur
Carin en Filip (Corona Coördinatoren)
MEI
10
|
Zaan Marathon
Roei-activiteiten | Zaandijk Een marathon van 51 km die zowel als wedfstrijd- of prestatietocht geroeid kan worden. |
MEI
10
|
FLEXroeien inschrijven voor COACHES
Roei-activiteiten | 13:00 - 15:00 | 12:45 verzamelen bij clubhuis Flexroeien is een leuke manier om elkaar te leren kennen en in verschillende samenstellingen te r... |
MEI
10
|
FLEXroeien inschrijven voor ROEIERS
Roei-activiteiten | 13:00 - 15:00 | 12:45 verzamelen bij clubhuis Flexroeien is een leuke manier om elkaar te leren kennen en in verschillende samenstellingen te r... |
MEI
17
|
Spaarne Lenterace (tijdrace)
Roei-activiteiten | Haarlem Tijdrace voor ervaren roeiers over 4,5 km op het Spaarne Opgeven via heet wedstrijdformulier |