Lingebokaal: twee keer blik voor RV de Waal

Geplaatst op 16-11-2022  -  Categorie: Publiek nieuws

lingebokaal

Zaterdagochtend in het vroege donker gingen de eerste RV de Waalroeiers op pad voor hun gevecht om de Lingebokaal. Het traject is een 6 km lange en prachtige tocht over de kronkelende Linge naar roeivereniging Leerdam. Bij het ochtendgloren ontdekten we hoe mooi RV Leerdam erbij lag in een voorzichtige herfstzon.

Rond 8:15 uur gingen de dames in een 4 op pad en de heren in de 8. Een kilometer of zes oproeien om daarna de weg terug in stuk hoger tempo aan te vangen. De dames en heren roeiers hebben alles gegeven terwijl de twee sturen ook af en toe om zich heen keken om de mooie Linge te bewonderen. Rond 10:00 uur kwamen de eerste boten over de finish en was er gezelligheid op het clubhuis en uiteraard koffie en taart. Daar kwamen wat later de andere roeiers aan want De Waal was goed vertegenwoordigd met een heren acht, een dames 4, mix 4, 2 dames twee en een skiff. Vrijwel elke boot heeft z'n tijd verbeterd en de mix 4 en de 2 noteerden de snelste tijd in hun categorie.

Lijkt een wedstrijd roeien jou nou ook leuk? Vraag gerust eens rond op de vereniging wat daarvoor nodig is en wat er allemaal bij komt kijken.

Karin

 

 

Inloggen


Wachtwoord en/of gebruikersnaam vergeten?

Activiteiten

JUN
20
24 uur van de Rotte (marathon)

Roei-activiteiten | Rotterdam

Een marathon in Rotterdam waar je in 24 uur zoveel mogelijk kilometers maakt, maar minstens 60. D...

JUN
21
Markregatta (Tijdrace)

Roei-activiteiten | Breda

Tijdrace over 5km op de Mark bij Breda met staande start (per 2 tal boten) Ook geschikt voor be...

JUN
22
Noord-Holland Tocht (marathon)

Roei-activiteiten | Alkmaar

Een marathon van 70 km door Noordholland. De marathon kan worden geroeid als prestatietocht en es...

JUN
27
Zomeravond borrel & spel

Overige activiteiten | 19:30 | Clubhuis Rv de Waal

De activiteitencommissie organiseert iedere laatste vrijdag van de maand een borrelavond. De kome...