Ben je weer lekker aan het ergometeren en wil je je krachten wel eens meten buiten RV de Waal. Denk dan eens over meedoen met de NKIR, dit jaar online!
Er zijn twee manieren om deel te nemen via de Live velden of via de Submit velden.
Als een deelnemer zich inschrijft voor een Submit veld roeit hij tussen 5 en 11 december zijn beste score en voert hij deze bij het systeem van Time Team in. Schrijft de deelnemer zich in voor een Liveveld, dan roeit hij op 12 december 2020 virtueel tegen zijn tegenstanders.
Live velden | Submitvelden |
Nk velden | Gevorderden |
Eerstejaars velden | Veteranen 1000 mtr |
Open 8 | Open 8 |
Open 1000 mtr | Open 4 (1000 mtr) |
Open 500 mtr | Open 2000 mtr |
Open 1000 mtr | |
Open 500 mtr |
Open betekend dat iedereen kan deelnemen.
Voor meer info houdt de website in de gaten https://www.nkindoorroeien.nl/
Vragen djirtsdew.[antispam].@rvdewaal.nl
JUN
29
|
Basis roeien - sturen1
Roei-activiteiten | 19:00 | Sociëteit RV de Waal Stuurinstructie voor cursisten basiscursus |
JUL
3
|
Toertocht Utrecht
Roei-activiteiten | 10:00 - 18:00 Toertocht Utrecht. Ga je mee? Zondag 3 juli organiseert de toerroeicommissie een toertocht door... |
JUL
9
|
Flexroeien
Roei-activiteiten | 13:00 - 15:00 | Spiegelwaal - RV de Waal Iedereen kan zich via de agenda inschrijven voor flexroeien. Een leuke manier om elkaar te leren ... |
JUL
15
|
skiff examens
Roei-activiteiten | 16:00 - 18:00 | Spiegelwaal - RV de Waal Afname skiffexamens |