Per 3 maart mogen roeiers t/m 26 jaar weer in meerpersoonsboten roeien. Voor studentenvereniging Phocas betekent dit dat nu iedereen weer het water op mag. Ook de eerstejaars die nog weinig kansen hebben gehad.
Gezien de coronaregels en de beperkte ruimte in de loods en op het vlot bij Phocas zal vanaf week 10 een deel van de C4-ploegen bij ons komen trainen op daluren. Het gaat hier om de zogenaamde topC4 ploegen. Dit zijn de wat fanatiekere beginnersploegen met vaste coaches. Zij roeien in een boordboot van Phocas zelf en zullen via het botenboek inschrijven zodat je kan zien dat ze er zijn.
Nu maar duimen dat het voor de 27+ ers ook niet meer al te lang duurt.
Namens het bestuur
Carin
commissaris (wedstrijd)Roeien
|
JAN
11
|
Voorafgaand aan de nieuwjaarsborrel weer de kans om met elkaar de boot in te stappen. I Iede... |
|
JAN
11
|
Nieuwjaarsborrel
Overige activiteiten | 15:30 - 18:30 | Clubhuis RV de Waal |
|
JAN
24
|
FLEXROEIEN inschrijven voor COACHES
Roei-activiteiten | 12:45 - 15:00 | Verzamelen bij het clubhuis Flexroeien is een leuke manier voor roeiers om elkaar te leren kennen en in verschillende samenst... |
|
JAN
24
|
FLEXroeien inschrijven voor ROEIERS
Roei-activiteiten | 13:00 - 15:00 | 12:45 verzamelen bij clubhuis Flexroeien is een leuke manier om elkaar te leren kennen en in verschillende samenstellingen te r... |