Roei alleen in tweetallen

Geplaatst op 16-12-2020  -  Categorie: Covid-19 openbaar

Op maandag 14 december heeft premier Rutte aangekondigd dat Nederland van dinsdag 15 december tot ten minste dinsdag 19 januari een strenge lockdown in gaat. Dit alles om contacten tot een minimum te beperken.

Voor de sport betekent dat voor de periode van vijf weken sporten in een binnenruimte niet is toegestaan. Buiten kan er onder voorwaarden wel gesport worden.

Specifiek voor de roeisport betekent dit dat trainen in de binnenruimte (krachttraining of trainen op de ergometer) niet is toegestaan op de roeivereniging.

Buiten mag iedereen vanaf achttien (18) jaar alleen roeien op anderhalve (1,5) meter afstand en alleen individueel of met niet meer dan twee (2) personen.

Roeiers tot en met zeventien (17) jaar mogen roeien in alle boottypen.

Sportkantines en kleedkamers blijven nog steeds gesloten, en ook wedstrijden zijn niet toegestaan.

Op basis van deze maatregelen heeft de KNRB het sportspecifieke protocol aangepast en overzichtelijker gemaakt. Het protocol bevat ook informatie over een aantal uitzonderingen die niet in deze e-mail benoemd zijn.

Kortom:

- Roei uitsluitend in tweetallen.

- Reserveer alleen een boot voor jezelf en voor 1 mederoeier.

Mocht je nog vragen of opmerkingen hebben dan kun je contact met ons opnemen via e-mail.

Met vriendelijke groeten,

Carin van Bunningen en Filip Borgesius

 

 

Inloggen


Wachtwoord en/of gebruikersnaam vergeten?

Activiteiten

MEI
10
Zaan Marathon

Roei-activiteiten | Zaandijk

Een marathon van 51 km die zowel als wedfstrijd- of prestatietocht geroeid kan worden.

MEI
10
FLEXroeien inschrijven voor COACHES

Roei-activiteiten | 13:00 - 15:00 | 12:45 verzamelen bij clubhuis

Flexroeien is een leuke manier om elkaar te leren kennen en in verschillende samenstellingen te r...

MEI
10
FLEXroeien inschrijven voor ROEIERS

Roei-activiteiten | 13:00 - 15:00 | 12:45 verzamelen bij clubhuis

Flexroeien is een leuke manier om elkaar te leren kennen en in verschillende samenstellingen te r...

MEI
17
Spaarne Lenterace (tijdrace)

Roei-activiteiten | Haarlem

Tijdrace voor ervaren roeiers over 4,5 km op het Spaarne Opgeven via heet wedstrijdformulier

Roeikleding

thumb3-rv-de-waal3

Officiële wedstrijdkleding van R.V. de Waal kan besteld worden via onderstaande link:

roeigoed.nl