Succesvolle start van roei-jaar 2019

Geplaatst op 20-03-2019  -  Categorie: Publiek nieuws

Maar liefst 7 ploegen hadden het aangedurfd om zich in te schrijven voor de Twentsche Winter Wedstrijden op 10 februari 2019. Een wedstrijd van 4 km op het Twentekanaal in altijd weer verrassende weersomstandigheden. Georganiseerd door Twentse Roeivereniging Tubantia.

Dit jaar was niet de koude of de regen maar de wind de uitdaging. Misschien wel dankzij onze Spiegelwaal-ervaring zetten 5 van de 7 ploegen de snelste tijd van hun heat neer (D8, mix4*, mixC4*, HC4* en D2x).

Jammer genoeg was in 2 heats het aantal tegenstanders te klein voor een blik (D8 en mix4*). Verder hadden de organisatoren bedacht  de heatuitslagen te bepalen op basis van correctiefactoren zodat de jonge goden van Euros er niet met alle prijzen vandoor zouden gaan. Hierdoor grepen ook onze mixC4 en de HC4 helaas naast het erepodium.

Gelukkig was er door ''heel Tubantia bakt'' taart in overvloed beschikbaar om deze succesvolle start van het seizoen te vieren.

Foto: website Tubantia

 

 

Inloggen


Wachtwoord en/of gebruikersnaam vergeten?

Activiteiten

MEI
10
Zaan Marathon

Roei-activiteiten | Zaandijk

Een marathon van 51 km die zowel als wedfstrijd- of prestatietocht geroeid kan worden.

MEI
10
FLEXroeien inschrijven voor COACHES

Roei-activiteiten | 13:00 - 15:00 | 12:45 verzamelen bij clubhuis

Flexroeien is een leuke manier om elkaar te leren kennen en in verschillende samenstellingen te r...

MEI
10
FLEXroeien inschrijven voor ROEIERS

Roei-activiteiten | 13:00 - 15:00 | 12:45 verzamelen bij clubhuis

Flexroeien is een leuke manier om elkaar te leren kennen en in verschillende samenstellingen te r...

MEI
17
Spaarne Lenterace (tijdrace)

Roei-activiteiten | Haarlem

Tijdrace voor ervaren roeiers over 4,5 km op het Spaarne Opgeven via heet wedstrijdformulier

Roeikleding

thumb3-rv-de-waal3

Officiële wedstrijdkleding van R.V. de Waal kan besteld worden via onderstaande link:

roeigoed.nl