Terugblik op de Roeimanifestatie

Geplaatst op 13-11-2019  -  Categorie: Publiek nieuws

Voor al onze leden die verhinderd waren en aspiranten op de wachtlijst een terugblik op de geanimeerde en vrolijke bijeenkomst in de Stevenskerk op 28 oktober, met het thema ‘Roeien Levenslang Topfit’.

Door de berichtgeving in lokale media, televisie (uurjournaals) en radio van Omroep Gelderland (een heel uur maar liefst) en DN7 stond er voor de opening om half acht een rij wachtende voor de hoofdingang. Met de vrijwilligers waren er door de avond heen ongeveer 300 aanwezigen waaronder de Nijmeegse wethouder sport Bert Velthuis en 4 raadsleden.

De lokale roeiverenigingen Phocas en De Drie Provinciën en ook de sloeproeiers van de Batavier waren present en trokken veel aandacht. Roeien als breedtesport kwam met behulp van de KNRB coastalroeien aan bod. De gezondheidsaspecten werden uitgelegd door de inspanningsfysioloog van de KNRB Koen Levels. Bezoekers konden zelf aan de slag op de ergometers met wedstrijdscherm, of zich informeren bij de informatiedesks of via de vele filmpjes en ander beeldmateriaal.

De kapel diende als interviewcafé met oud journalist Rob Jaspers als gespreksleider en was overvol.

Mede oprichter van RV De Waal Nico Rienks, succesvol oud-toproeier, en onze wereldrecordhoudster indoor Marijke van den Berg werden geïnterviewd door verslaggever Joris Kreugel van radio 5 en de NPO in Hilversum. 

De sponsorcommissie, bestaande uit Harry Laurent en Paul Dirven, lanceerde 'Sponsorkliks'. Daarmee krijgt RV De Waal vanzelf een bijdrage uit het aankoopbedrag!

Een spontane actie kwam van Wim Cozijn van De Drie Provinciën (DPP) die het beeld van de man met de hamer aan voorzitter Cor Scheffers kwam overhandigen en deze beschikbaar stelde als een jaarlijks toe te kennen prijs aan een roeivereniging in onze regio met het meest aansprekende initiatief.

De manifestatie heeft bijgedragen aan de bekendheid van RV De Waal en dat was ook het doel voor dit event.

Wij zijn het stichtingsbestuur en directie van de Stevenskerk zeer erkentelijk voor de bijzondere gastvrijheid. En wat een geweldige ‘bunch of rowers’ zijn onze vrijwilligers. Dank aan allen!

Cor Scheffers - voorzitter

Fotoboek roeimanifestatiedsc1816 2

 

 

Inloggen


Wachtwoord en/of gebruikersnaam vergeten?

Activiteiten

JUL
15
Skiffen 1a (INSCHRIJFLIJST)

Roei-activiteiten | Spiegelwaal - RV de Waal

Roei je ongeveer een jaar in C-materiaal en wil je een stapje verder. Ook deze zomer willen we me...

JUL
15
skiffen 1b (INSCHRIJFLIJST)

Roei-activiteiten | Spiegelwaal - RV de Waal

Heb je een jaar of meer ervaring met roeien in een C1 (skiff 1a) en wil je de stap maken naar ski...

JUL
16
4daagse roeien

Roei-activiteiten | 06:00 - 08:30 | Spiegelwaal

Op dinsdag wandelen de 4daagse lopers over de Waalbrug en langs de dijk. Mooi moment om ze met...

AUG
1
Examens - ik ben klaar voor een examen (INSCHRIJVING)

Roei-activiteiten | Spiegelwaal

Geeft je coach aan dat je klaar bent voor een roeivaardigheids- of stuur examen of heb je zo ...

Roeikleding

thumb3-rv-de-waal3

Officiële wedstrijdkleding van R.V. de Waal kan besteld worden via onderstaande link:

roeigoed.nl