Update afschrijven boten en ergometers

Geplaatst op 16-10-2020  -  Categorie: Covid-19 openbaar

Nieuwe regels voor het afschrijven van boten en ergometers

Door de nieuwe corona maatregelen mogen we helaas niet meer in meerpersoonsboten roeien. Nu waren de afschrijfregels zo dat we 3 objecten per 15min, maar dit is voor skiffs en ergometers niet meer toereikend. Om dit af te vangen is de nieuwe regeling dat er maximaal 8 personen per 15 min kunnen afschrijven.
Dit is afhankelijk van het nummer dat afgeschreven wordt, een skiff en ergometer is maar 1 persoon, maar bijvoorbeeld een C2+ is 3 personen.

Hopelijk is het nu voor iedereen makkelijker om boten en ergometers af te schrijven. Belangrijk blijft wel dat we ons aan de corona regels houden. Ga dus niet met teveel mensen op het vlot staan en houd je 1,5 meter afstand.

 

 

Inloggen


Wachtwoord en/of gebruikersnaam vergeten?

Activiteiten

JUL
15
Vierdaagse roeien & shared breakfast

Roei-activiteiten | 05:03 | verzamelen bij het botenhuis

We gaan de wandelaars uitzwaaien én lekker roeien met als kers op de taart samen gezellig ontbijt...

JUL
25
Zomeravond borrel & spel

Overige activiteiten | 19:30 | Clubhuis Rv de Waal

De activiteitencommissie organiseert iedere laatste vrijdag van de maand een borrelavond. De kome...

JUL
26
FLEXROEIEN inschrijven voor ROEIERS

Roei-activiteiten | 12:45 - 15:00 | Verzamelen bij het clubhuis

Flexroeien is een leuke manier om elkaar te leren kennen en in verschillende samenstell...

AUG
9
FLEXROEIEN inschrijven voor ROEIERS

Roei-activiteiten | 12:45 - 15:00 | Verzamelen bij het clubhuis

Flexroeien is een leuke manier om elkaar te leren kennen en in verschillende samenstellingen te r...