Er kan gelukkig weer veel geskiffd worden op de Spiegelwaal. En zeker met het mooie weer is dat genieten. Daarnaast mag de jeugd in meerpersoonsboten en last but not least: we mogen weer op het terras. Maar wel op anderhalve meter afstand en met je eigen, van huis meegenomen snack en/of drankje.
Voor iedereen die nog niet goed weet wat wel en niet mag, hoe je nu de boten na gebruik schoon moet maken etc. volgt hier een link naar de pagina van het verenigingsprotocol.
Onder het kopje Covid 19 in de menubalk, staat links bovenin een link om direct naar de laatste versie van het Coronaprotocol te gaan.
FEB
11
|
Inloopuurtje bestuur
Overige activiteiten | Kantine RV de Waal Filip aanwezig |
FEB
12
|
Inloopuurtje bestuur
Overige activiteiten | Kantine RV de Waal Ben aanwezig |
FEB
12
|
Twentsche Winterwedstrijden
Roei-activiteiten | Hengelo Wedstrijd over 4 km op het Twente kanaal voor glad en C-boten Opgave via het wedstrijdformulier... |
MRT
1
|
Sturen 3
Roei-activiteiten | 19:30 - 21:00 | vergaderruimte Voor iedereen die Sturen 2 heeft en meer wil weten over het reieln en zeilen op (nationale) wedst... |